Каталог

Розрахунок вартості

Вкажіть розміри виробу в міліметрах
Оберіть колір клікнувши по палітрі
палитра
ПОРАХУВАТИ
Результат: 

Бамбукові ролети

Бамбук здавна є матеріалом для багатьох речей, якими людина користується в повсякденному житті. Це і килимки, і посуд, і так улюблені дітлахами бамбукові вудлища. Не стали винятком і жалюзі. Тонкі смужки бамбука, розташовані горизонтально і зшиті спеціальної тасьмою, легко згортаються в рулон і зручно закріплюються зверху вікна. Бамбукове полотно добре затримує яскраві сонячні промені, не дає спеці проникнути в приміщення, і у той же час, створює в кімнаті м'який напівтемрява.

Бамбукові ролети та рулонні штори з джуту подібні тканинним рулонних штор, тільки вони є більш повітропроникними і добре зберігають прохолоду за рахунок того, що складаються повністю з природних матеріалів. Застосування бамбукових рулонних штор просто необхідно там, де потрібно дотримуватися екологічно чисту атмосферу.

Якщо ви прихильник натуральних матеріалів, то вам треба купити бамбукові рулонні штори не тільки в спальню і дитячу, а також ті приміщення, де ви проводите часу. Бамбукові рулонні штори прикрасять кабінет і вітальню, особливо, якщо там меблі з ротанга або натурального дерева.

Замовити бамбукові ролети або рулонні штори можна різних кольорів, оскільки колір натурального бамбука змінюється від світло-зеленого до темно-коричневого.

Як замовити?

Замовити жалюзі та ролети ви можете двома способами:

  • - запросивши замірника із зразками зручний для вас час;
  • - зробивши виміри для виготовлення та встановлення жалюзі самостійно, вказати їх при замовленні.

При будь-якому варіанті замовлення жалюзі або ролет ви отримаєте вичерпні консультації наших фахівців.

Самостійний завмер і установка Завмер ролет і установка фахівцем
Крок 1: віконні прорізи Заміряють відповідно обраним ролети з підказкою спеціаліста і відправляєте замовлення з сайту з розмірами і зазначенням виду ролет Крок 1: Запросити замірника по телефону або з сайту
Крок 2: Замовлення прораховується менеджером, вартість замовлення оголошується по телефону або вказується у листі, надісланому на вашу пошту; ви здійснюєте оплату на карту Приватбанку Крок 2: Приїжджає замірник-дизайнер зі зразками продукції, робить виміри і прораховує вартість замовлення, передоплата не береться (при стабільному курсі гривні)
Крок 3: Через 2-7 днів ви забираєте замовлення в зручній для вас фірмі по доставці Крок 3: Через 2-7 днів відбувається установка ролет; прийнявши роботу, ви розраховуєтесь з монтажником
Крок 4: Залиште відгук на сайті Крок 4: Залиште відгук установнику або на сайті

Модель ролет Вартість
Бамбукові ролети (ролети, рулонні штори) від 477 грн м2 до 862 грн м2 (залежить від вартості полотна)
Замір, доставка, установка одного виробу
(округлення по площі до 0,7 м2)
Київ:

10 %

*вартість виміру, доставки, установки не менше 150 грн

Інші області:

40-50 грн.

*вартість виміру, доставки, установки не менше 100 грн.