Джутові ролети

За своєю конструкцією джутові ролети або рулонні штори такі ж, як і тканинні ролети та бамбукові рулонні штори. Тільки джутова рулонна штора складається з джутового полотна. Що ж таке джут? Джут це чагарник, широко росте в тропічному кліматі Азії, Америки, Африки та Австралії. Ця прядильна культура дозволяє в цих та інших країнах відкривати виробництва з виготовлення килимків, пакувальних мішків, канатів, текстилю.

Джутове полотно обробляється природними лаками для міцності і гладкою поверхні, воно може бути натуральних кольорів або пофарбовані натуральними барвниками. Популярність джутового волокна обумовлена все більшим числом прихильників використання натуральних матеріалів у всіх сферах життя.


Як замовити?

Замовити жалюзі та ролети ви можете двома способами:

  • - запросивши замірника із зразками зручний для вас час;
  • - зробивши виміри для виготовлення та встановлення жалюзі самостійно, вказати їх при замовленні.

При будь-якому варіанті замовлення жалюзі або ролет ви отримаєте вичерпні консультації наших фахівців.

Самостійний завмер і установка Завмер ролет і установка фахівцем
Крок 1: віконні прорізи Заміряють відповідно обраним ролети з підказкою спеціаліста і відправляєте замовлення з сайту з розмірами і зазначенням виду ролет Крок 1: Запросити замірника по телефону або з сайту
Крок 2: Замовлення прораховується менеджером, вартість замовлення оголошується по телефону або вказується у листі, надісланому на вашу пошту; ви здійснюєте оплату на карту Приватбанку Крок 2: Приїжджає замірник-дизайнер зі зразками продукції, робить виміри і прораховує вартість замовлення, передоплата не береться (при стабільному курсі гривні)
Крок 3: Через 2-7 днів ви забираєте замовлення в зручній для вас фірмі по доставці Крок 3: Через 2-7 днів відбувається установка ролет; прийнявши роботу, ви розраховуєтесь з монтажником
Крок 4: Залиште відгук на сайті Крок 4: Залиште відгук установнику або на сайті

Модель ролет Вартість
Джутові ролети (ролети, рулонні штори) від 461 грн м2 до 662 грн м2 (залежить від вартості полотна)
Замір, доставка, установка одного виробу
(округлення по площі до 0,7 м2)
Київ:

10 %

*вартість виміру, доставки, установки не менше 150 грн.

Інші регіони:

40-50 грн.

*вартість виміру, доставки, установки не менше 100 грн.

Джутові рулонні штори, завдяки своїй екологічності, використовуються не тільки в дитячих кімнатах, дитсадках, школах, але і в різних житлових і офісних приміщеннях, господарі яких піклуються про своє здоров'я.

Купити джутові рулонні штори можна різних кольорів, щоб гармонійно вписати їх в інтер'єр.