Каталог
Вертикальні жалюзі
Горизонтальні жалюзі
 • Стандартні
 • Venus
 • Дерев'яні
Тканинні ролети
 • Відкритого типу
 • Закритого типу
 • Системи День-Ніч
 • Джутові
 • Бамбукові
Захисні ролети
Римські штори
Рулонні штори
 • Відкритого типу
 • Закритого типу
 • Системи День-Ніч
 • Джутові
 • Бамбукові

Жалюзі від компанії «Жалюзі-Сервіс»

Можливість купити жалюзі та ролети від виробника в Києві, Одесі, Харкові, Дніпропетровську надає компанія «Jaluzi-service».

Наша компанія здійснює повний спектр послуг при замовленні жалюзі або ролет: виїзд замірника на будинок із зразками матеріалів, замір вікон, дверей та інших отворів, виготовлення вибраної моделі жалюзі, монтаж готового виробу, а також гарантії безпроблемної експлуатації. Все це в стислі терміни, обумовлені з замовником.

Компанія «Jaluzi-service» пропонує всі сонцезахисні системи, відомі на ринку України, а також захисні ролети або рольставні (внутрішні та зовнішні), рулонні гаражні ворота, ролети з перфорованого профілю, рулонні ворота, використовувані в огорожах.

Що ж являють собою сучасні сонцезахисні системи? Незважаючи на різноманіття всіляких жалюзі і ролет, їх можна розділити на кілька видів: горизонтальні і вертикальні жалюзі, рулонні штори, римські штори.

Горизонтальні жалюзі відрізняються шириною ламелі, кольором, матеріалом ламелі, а також за способом кріплення. Наприклад, горизонтальні жалюзі Елегант і Venus відрізняються способом кріплення і використовуються переважно для металопластикових вікон з поворотними системами провітрювання, до того ж, жалюзі Елегант ще й відрізняються конструкцією, яка забезпечує в закритому стані перекриття монтажних отворів в ламелі.

Вертикальні жалюзі також дуже різноманітні завдяки різній ширині ламелі і великій різноманітності тканин для виготовлення ламелі. Особливе місце займають аплікаційні тканинні жалюзі. Використовуючи ламелі різних кольорів і розмірів, дизайнери створюють неповторні візерунки або рисунки, перетворюючи вертикальні жалюзі в справжній шедевр.

Рулонні штори найбільш широко представлені тканинними ролетами різних кольорів, а також виготовленими з тканин різної фактури. Найбільш оригінально виглядають рулонні штори День-Ніч, що складаються з подвійного полотнища незвичайної тканини, яка розділена на рівномірні горизонтальні прозорі і непрозорі смуги. Ще рулонні штори виготовляють з бамбукового і джутового полотна.

Римські штори по конструкції не схожі ні на які інші жалюзі. В щільну тканину через рівні проміжки горизонтально вшивають тверді стрижні, які при піднятті штори забезпечують утворення рівних м'яких складок. Римські штори виглядають дуже стильно і досить популярні.

Захисні ролети на вікна та двері, гаражні ворота, рулонні решітки виготовляють з різних алюмінієвих або сталевих профілів, що розрізняються за способом виробництва (прокатування, екструзії), наповненням, жорсткістю і товщиною.

Фото жалюзі і ролет на нашому сайті дасть можливість не тільки отримати уявлення про певних моделях, але й підкаже, які види жалюзі або ролет використовувати в певних інтер'єрах. Ціна жалюзі і ролет легко прораховується за допомогою он-лайн калькулятора на сайті, варто лише вказати модель, розміри і матеріал для виготовлення.

Як відбувається установка?

Причин чому вигідно замовляти жалюзі та ролети в компанії «Жалюзі-сервіс»:
Причина №1

на Виробництво обладнання вартістю $550 тис

Причина №2

Рік гарантії і післягарантійне обслуговування всієї продукції.

Причина №3

Величезний досвід роботи. Ми працюємо з 2001 року.

Причина №4

Майстри приїжджають в зручний для Вас час та день тижня.

Причина №5

Великий вибір. На складі завжди в наявності матеріалів на $250-300 тис.

Причина №6

Відповідність продукції стандартам ДСТУ

Причина №7

Якщо Вам потрібно терміново, для Вас зробимо терміново!

Причина №8

Після закінчення робіт майстра прибирають за собою.

Причина №9

Ми гарантуємо конфіденційність інформації про Вас.

Причина №10

Частина прибутку йде на допомога дитячим будинкам.

Наші клієнти
Корисні статті
Жалюзі

Жалюзі офісні перегородки — нові ідеї

Ролети

Тканинні ролети

Захисні ролети

Рулонні гаражні ворота для приватних володінь і виробництв

Захисні ролети — які вибрати?

Захисні ролети