Тканинні ролети

Тканевые ролеты

Хоча ми звикли до стандартним горизонтальним та вертикальних жалюзі, які складаються з окремих смуг, так званих ламелі, поява нового види жалюзірулонних штор викликало новий сплеск інтересу до сонцезахисним систем.

Рулонні штори, в свою чергу, мають кілька видів, один з яких — тканинні ролети — швидко придбав популярність і впевнено почав займати місця на вікнах не тільки квартир і будинків, але і закривати вікна від сонця в школах і дитсадках, в офісах і лікарнях, банках і магазинах.

Тканинні ролети мають такий універсальністю застосування, оскільки можуть бути виготовлені з найрізноманітніших тканин. Тканини можуть відрізнятися не тільки різними кольорами, але і щільністю і фактурою, а також найрізноманітнішими малюнками.

Простота пристрою кріплення тканинних ролет дозволяє впоратися з їх установкою навіть непрофесіоналові. Тканинну ролету ви легко зможете прикріпити до стіни, до стелі, встановити в отворі вікна, але найлегше ролети кріпиться прямо на раму вікна, для чого не потрібно абсолютно ніяких додаткових пристосувань.

Ще треба відзначити те, що тканинні ролети не збирають пил, на відміну від стандартних тканинних фіранок або горизонтальних жалюзі. Оскільки площина тканинної ролети в закритому стані перебуває у вертикальному положенні, а у відкритому — вона згорнута в щільний валик, іноді ще і закритий контейнер, пил і бруд не можуть осісти на ній, до того ж, тканини рулонних жалюзі оброблені спеціальними антистатичними складами.

Список переваг тканинних ролет досить великий, тому все більше людей з величезного розмаїття жалюзі обирають саме їх.