Жалюзі та офісні перегородки — нові ідеї

Жалюзі та офісні перегородки — нові ідеї

Як часто керівники структур, що займаються інтелектуальною працею, замислюються про умови роботи своїх підлеглих? Зручно працювати програмісту, менеджеру, економісту чи будь-якій людині розумової праці, яким необхідно бути гранично зосередженим, щоб виконувати дуже непрості завдання? Так, більшість керівників думає про це. В офіси закуповується дорога комп'ютерна техніка, зручні меблі, жалюзі на вікна. Але для концентрації думки потрібен не дорогий комп'ютер, а елементарне спокій і самоту: нічого не повинно відволікати при виконанні складної роботи. Як досягти цього в умовах великих офісів, коли в приміщенні знаходиться багато співробітників, до яких, до того ж, ще й приходять відвідувачі?

Вихід — офісні перегородки. Ви запитаєте, до чого тут жалюзі? А при тому, що вертикальні жалюзі можуть служити прекрасними перегородками, які розділять офісне приміщення на невеликі ділянки, де співробітників будуть менше відволікати і заважати їх роботі. Навіть легкі штори Бриз, нитяні штори, розмежовуючи простір, створять комфортніші умови для роботи. Застосування жалюзі для офісних перегородок — недорого, швидко і зручно.

Звернувшись в нашу компанію по виготовленню жалюзі, навіть просто подзвонивши по телефону менеджеру, ви отримаєте вичерпні відповіді на свої запитання, а також вам підкажуть нові ідеї, як зробити роботу ваших співробітників більш продуктивною.