Додаткові послуги

Приймаючи рішення про встановлення жалюзі, деякі клієнти бажають самостійно виконувати заміри і монтаж, але з точки зору якості і економії це не вигідно. Якщо ви не професіонал в цій справі, то правильно визначити розмір майбутньої конструкції буде дуже складно. Набагато простіше відразу викликати замірника додому.

При замовленні сонцезахисної конструкції “під ключ” ви отримуєте наступні послуги:

 1. Точні виміри.
  • Якщо ви вирішите виміряти віконний або дверний отвір самостійно, то є велика ймовірність припуститися помилки. В такому випадку відповідальність за те, що готова конструкція не підходить, буде лежати повністю на вас. А якщо цю роботу виконає майстер, то можна буде не турбуватися про те, що жалюзі будуть невідповідного розміру.
  • Наш фахівець приїде до вас додому або в офіс в будь-який зручний для вас час. Він привезе з собою каталог із зразками матеріалів, що також дуже зручно при виборі остаточного варіанта для виготовлення полотна.
  • Після того, як будуть визначені розміри і матеріали жалюзі, прямо на місці укладається договір і вноситься передоплата в розмірі 25-50% від загальної вартості замовлення.
 2. Правильне визначення кріплення виробу. При установці жалюзі майстром, вам не потрібно буде думати, чим краще закріпити карниз: саморізами, болтами або гвинтами.
 3. Доставка в будь-який зручний час.
  • Як тільки виріб буде виготовлено і протестовано, майстер привезе його до вас додому в заздалегідь обумовлений час.
  • Після встановлення ви доплачуєте решту суми від вартості замовлення в тому випадку, якщо був обраний готівковий розрахунок.
  • Фахівці компанії несуть повну відповідальність за збереження околомонтажного простору і повністю прибирають за собою будівельне сміття. А також приїжджають зі змінним взуттям або бахілами.

Вартість монтажу:

 1. Горизонтальних жалюзі, рулонних і римських штор, тканинних ролет, а також жалюзі день-ніч – 120 грн за шт.
 2. Вертикальних жалюзі – 140 грн / шт.
 3. Захисних ролетів – 15% від вартості готового виробу.

Виїзд майстра на замір при подальшому замовленні виробу відбувається безкоштовно, а якщо замовлення не сталося, то виїзд обійдеться в 100 грн.

При цьому враховуйте, що мінімальна вартість виконаних робіт повинна становити не менше 300 грн. А при установці на висоті більше 2,5 м, а також при застосуванні спецзасобів і спецтехніки вартість робіт розраховується індивідуально.

Контакти