О нас

Компанія “Жалюзі-Сервіс” займається виготовленням, продажем і монтажем різноманітних видів сонцезахисних систем. Окрім жалюзі та ролетів, ви можете придбати у нас москітні сітки та різні види штор. Завдяки власному виробництву, ми виготовляємо продукцію високої якості та надаємо гарантію на ії використання.

Діяльність нашої компанії, як і у багатьох в той час, починалася в 90-ті роки з базару. А вже у 2001 році ми відкрили власне виробництво. Це дозволило напрацювати клієнтську базу у Харькові та відкрити дилерську мережу. Починаючи з 2009 року, завдяки росширенню компанію, ми охопили весь український ринок. На сьогоднішній день ми доставляємо та встановлюємо нашу продукцію не тільки у великі міста але й у найвіддаленіші населенні пункти, маючи дилерів по всій Україні.

Компанія “Жалюзі-Сервіс” прагне забеспечити якісними та доступними сонцезахисними системами усіх жителей нашої країни від маленького села до великого міста. Ми дуже цінуємо наших співробітників, оскільки впененні, що задоволенний робітник дає гарний результат. У кінці року за результатами роботи обирається кращий співробітник, який отримує оплачену відпуску закордоном для всієї родини за рахунок компанії. Велика зарплата, корпоративний дух та хороші умови праці мотивують наших співробітників підвищувати свій професіоналізм та якість роботи.

Високі покази продукції досягаються завдяки якісному та сучасному обладнанню, вартість якого складає понад $550 тис. Оскільки ми самостійно імпортуємо тканини та фурнітуру, то можемо бути впевнені в їх якості. Уся продукція компанії “Жалюзі-Сервіс” повністю відповідає усім стандартам ДСТУ.

Серед наших клієнтів й такі як: Кабінет Міністрів України, аеропорт у Харкові, аеропорт “Жуляни”, стадіон “Металіст”, “Приват Банк” та багато інших.

 

Реквизиты компании:

МФО 351533

ЕДРПОУ 2583301118

счет UA353515330000026002052209575 ФЛП Иевлев В.В.

счет открыт в КП «ПриватБанк»

 

Основні переваги компанії “Жалюзі-Сервіс”:

  1. Більшість фірм надають фальшиві знижки, заздалегідь штучно завищуючи ціни, ми ж пропонуємо реальні знижки в розмірі 3-15% в залежності від вартості замовлення.

  2. Маючи прозоре ціноутворення, ми беремо до уваги вартість матеріалів і розмір за кв.м. В інших же компаніях часто зустрічається складний прайс, який покликаний заплутати клієнта.

  3. До вас приїдуть охайні майстра без шкідливих звичок, адже ми ретельно стежимо за зовнішнім виглядом і тверезістю своїх співробітників.

  4. Наші фахівці завжди приїжджають зі змінним взуттям або бахілами, а також прибирають за собою сміття.

  5. Ми укладаємо з клієнтом офіційний договір з печаткою, на відміну від деяких компаній, які вважають прийнятним обмежитися лише розпискою, яка не має ніякої юридичної сили.

При оформленні замовлення ви отримаєте всю необхідну інформацію ви можете самостійно вибрати спосіб оплати і доставки.

Контакти