Оплата і платіжні дані

Оплата і платіжні дані

Компанія “Жалюзі-сервіс” пропонує своїм клієнтам вибір способу оплати замовлення. Ви можете внести грошову суму за замовлення саме так, як вам зручно. Це може бути:

  1. Готівковий розрахунок через касу будь-якого банку або термінал “ПриватБанку”. Для того щоб внести гроші через термінал дотримуйтесь такого алгоритму: “Інші послуги” → “Пошук організації по імені” →”Жалюзі-сервіс” → внесіть гроші та підтвердіть платіж.
  2. Оплата через “Приват24” або будь-який інший мобільний банкінг.

При оплаті готівкою через касу використовуйте наступні реквізити:

МФО 351533

ЕДРПОУ 2583301118

рахунок 26002052209575 ФЛП Иевлев В.В.

рахунок відкритий в КП “ПриватБанк”

Рахунки з ПДВ можуть бути виставлені відповідно вашим побажанням і в будь-якій формі платника податків.

Зверніть увагу! У графі “призначення платежу” треба вказати ім’я отримувача товару.

Гарантія та гарантійні зобов’язання

 

Фірма “Жалюзі-сервіс” виготовляє тільки якісну продукцію із сучасних і надійних матеріалів. Саме тому ми надаємо повну гарантію працездатності механізмів та систем конструкції протягом року.

Доставка

Також для вашої зручності існує можливість вибору способу доставки товару в ваш населений пункт. Ви можете здійснити самовивіз продукції з нашого офісу і забрати товар відразу після його виготовлення. Якщо ви оформлювали замовлення із замірами та встановленням співробітниками нашої компанії, то до вас додому виїде монтажник, який виконає всі необхідні дії. При замовленні доставки транспортною компанією, термін доставки товару слід уточнювати в них. Ми співпрацюємо майже з усіма транспортними компаніями України.

Замір і установка

При замовленні зняття розмірів і встановлення нашим спеціалістом, відповідальність за якість і правильність встановлення конструкції несе наша компанія.

Вартість встановлення одного виробу складає 80-100 грн, ала не менше як 300 гривень за всю виконану роботу. Строки встановлення виробу вказуються в договорі, а гарантія на виконану монтажну роботу складає 12 місяців.

Повернення товару

Ви маєте повне право повернути товар протягом 14 днів, якщо:

  1. Він був виготовлений невідповідно умовам, які вказані в договорі або має заводський брак.
  2. А також за обопільною згодою можна повернути виріб, який був пошкоджений під час перевезення. Але для цього потрібно обдивитися товар під час його отримання у грузоперевізника і відразу зателефонувати менеджерові нашої компанії.

Вироби належної якості, які були виготовлені на замовлення поверненню і обміну не підлягають. Це вказано у договорі і підкріплено відповідною постановою Кабінету Міністрів України про товари, які не підлягають поверненню (нарізані або розкроєні по вашому замовленню).