Каталог
Вертикальні жалюзі
Горизонтальні жалюзі
 • Стандартні
 • Venus
 • Дерев'яні
Тканинні ролети
 • Відкритого типу
 • Закритого типу
 • Системи День-Ніч
 • Джутові
 • Бамбукові
Захисні ролети
Римські штори
Рулонні штори
 • Відкритого типу
 • Закритого типу
 • Системи День-Ніч
 • Джутові
 • Бамбукові

Жалюзі в Дніпропетровську

адресаДНІПРОПЕТРОВСЬК, ВУЛ. ЛЕОНІДА СТРОМЦОВА (ВАКУЛЕНЧУКА), 8-А, ОФ. 9

Тепер купити жалюзі в Дніпропетровську стало ще простіше. Компанія Жалюзі-Сервіс відкрила свою філію в прекрасному місті на Дніпрі. Наша компанія з виробництва жалюзі швидко і якісно виконує замовлення, починаючи від потрібних вимірів для виготовлення жалюзі до їх установки і надання гарантій тривалої експлуатації.

Усім відомі стандартні горизонтальні жалюзі, та тепер вони мають і модифіковані моделі — горизонтальні жалюзі на металопластикові вікна, так звані Елегант і Venus. Вони мають більш сучасний вигляд і для керування не потребують тростини, для цього достатньо тільки ланцюжка. Ці жалюзі практично прилягають до скла, і головна їхня особливість — вони не відокремлюються від вікна при повороті рами на провітрювання. Ще один вид цієї групи — дерев'яні горизонтальні жалюзі. Ці жалюзі незважаючи на відносно високу ціну мають ряд переваг, і головна з них — шикарний вигляд. Дерев'яні горизонтальні жалюзі здатні прикрасити найрозкішніший інтер'єр.

Тканинні вертикальні жалюзі, а також аплікаційні вертикальні жалюзі універсальні в застосуванні. Їх можна побачити й у вітальнях, спальнях, дитячих, і в офісних приміщеннях.

Безсумнівно, зараз найпоширеніший вид жалюзі — рулонні штори. Їхній різновид — тканинні ролети — виготовляють з тканин, просочених спеціальними антистатичними розчинами, це довго зберігає ролети чистими і перешкоджає линянню кольорів. Купити тканинні ролети можна будь-якого кольору, однотонні або з квітковим чи геометричним малюнком, що дозволяє замовникам вибирати тканинні ролети на свій смак.

Часто батьки для облаштування вікон в дитячих кімнатах намагаються купити бамбукові рулонні штори або ролети, а також ролети з джуту, оскільки вони добре поєднуються з іншими природними матеріалами в дитячих, такими як дерево і корок. Також для дитячих, а часто й для кухонь, замовляють римські штори, які створюють затишок і м'яку атмосферу.

Виділяються серед сонцезахисних систем захисні ролети, а також рольворота. У компанії Жалюзі-Сервіс можна купити захисні ролети з різних профілів, екструдованих, пінонаповнених, все залежить від мети використання захисних систем. Також ми пропонуємо і різні рулонні ворота: гаражні рулонні ворота, рольворота для приватних володінь і виробництв.

Ціна захисних ролет в Харкові залежить від розмірів, а також від обраного профілю. Ціна жалюзі в нашій компанії невисока, оскільки ми намагаємося отримати прибуток за рахунок кількості замовлень, а також зменшити ціну завдяки оптовим закупівлям комплектуючих і аксесуарів.

Як відбувається установка?

Причин чому вигідно замовляти жалюзі та ролети в компанії «Жалюзі-сервіс»:
Причина №1

на Виробництво обладнання вартістю $550 тис.

Причина №2

Рік гарантії і післягарантійне обслуговування всієї продукції.

Причина №3

Величезний досвід роботи. Ми працюємо з 2001 року.

Причина №4

Майстра приїжджають в зручний для Вас час та день тижня.

Причина №5

Великий вибір. На складі завжди в наявності матеріалів на $250-300 тис.

Причина №6

Відповідність продукції стандартам ДСТУ.

Причина №7

Якщо Вам потрібно терміново, для Вас зробимо терміново!

Причина №8

Після закінчення робіт майстра прибирають за собою.

Причина №9

Ми гарантуємо конфіденційність інформації про Вас.

Причина №10

Частина прибутку йде на допомога дитячим будинкам.

Наші клієнти
Корисні статті
г. Днепр (Днепропетровск)

Стромцова 8-а (Вакуленчука)

+38 (056) 736 02 76

+38 (099) 373 93 39

+38 (093) 481 40 95

+38 (067) 560 72 00

Гарантия 1 год

Расчет стоимости

Вызвать замерщика