Каталог
Вертикальні жалюзі
Горизонтальні жалюзі
 • Стандартні
 • Venus
 • Дерев'яні
Тканинні ролети
 • Відкритого типу
 • Закритого типу
 • Системи День-Ніч
 • Джутові
 • Бамбукові
Захисні ролети
Римські штори
Рулонні штори
 • Відкритого типу
 • Закритого типу
 • Системи День-Ніч
 • Джутові
 • Бамбукові

Жалюзі в Харкові

адресаХАРКІВ, ВУЛ. АКАДЕМІКА ПАВЛОВА, 120
      ВУЛ. ВАЛЕНТИНОВСКАЯ (БЛЮХЕРА), 12, ОФ. 25

Мережа філій компанії Жалюзі-Сервіс розширюється, і тепер це дозволяє купити жалюзі в Харкові. Комплексне обслуговування замовника жалюзі включає консультації щодо вибору жалюзі, попередні заміри для виготовлення жалюзі, їх доставку і установку.

Широкий вибір моделей сонцезахисних систем дає можливість кожному вибрати саме ту модель жалюзі, яка не тільки буде ідеально поєднуватися з інтер'єром приміщення, але й сподобається всім мешканцям будинку, квартири або офісу.

Стандартні горизонтальні жалюзі, а також нові моделі горизонтальних жалюзі для металопластикових вікон Venus і Елегант виготовляються різних кольорів, розмірів, і найбільш підходять для службових, офісних, виробничих приміщень, а також інтер'єрів у стилі хай-тек. А от купити дерев'яні горизонтальні жалюзі краще для класичного інтер'єру, тим більше, що колір ламелі можна підібрати точно в тон дерев'яних меблів.

Вертикальні жалюзі виготовляють з тканин різних кольорів, і хоча їх більше використовують в домашніх інтер'єрах, багато установ, таких як поліклініки, стоматологічні кабінети, навіть офіси банків часто замовляють вертикальні жалюзі для створення більш комфортної неформальної обстановки. Дуже ефектно виглядають в будь-яких приміщеннях аплікаційні жалюзі, які виготовляють з ламелі різних кольорів і розмірів, що дозволяє створити оригінальний орнамент або навіть логотип фірми.

Рулонні штори, що отримали поширення в останні роки, можна сказати, універсальні в застосуванні. Купити рулонні штори можна і для дитячого садка, школи, і для будинку, квартири, офісу, — в будь-якому приміщенні вони будуть доречними. Тим більше, різноманітність видів рулонних штор дозволяє в будь-якому інтер'єрі знайти їм належне місце. Наприклад, однотонні тканинні ролети на металопластикові вікна пасують до строгих інтер'єрів, а тканинні ролети з веселими принтами — для дитсадків і шкіл. Купити тканинні ролети можна навіть для виробничих приміщень, оскільки вони не вимагають особливого догляду і завдяки спеціальній обробці тканини не накопичують пил і забруднення. Ще один вид рулонних штор — бамбукові і джутові ролети вдало доповнюють інтер'єри в східному стилі, а також підходять для облаштування вікон в кімнатах для дітей, оскільки виготовлені з природного екологічно чистого матеріалу.

Оригінальною прикрасою інтер'єру є римські штори, вони можуть бути виготовлені з тканин, різних за забарвленням і за фактурою, тому не складає труднощів узгодити їх із загальним дизайном.

Ну і звичайно, яке приватне володіння, офіс, магазин обійдуться без захисних ролет. Ці надійні і міцні пристрої не тільки мають захисні і протизламні властивості, але також мають привабливий вигляд. Купити захисні ролети можливо різних кольорів, підібравши їх під загальний екстер'єр будівлі. Рулонні гаражні ворота, а також рольворота, які використовують на в'їзді в приватні володіння і виробничі об’єкти, теж не тільки зручні в експлуатації, а ще й виглядають досить привабливо. Купити рулонні гаражні ворота в Харкові для приватного гаража, для виробничих приміщень можна, замовивши їх в нашій компанії Жалюзі-Сервіс.

Як відбувається установка?

Причин чому вигідно замовляти жалюзі та ролети в компанії «Жалюзі-сервіс»:
Причина №1

на Виробництво обладнання вартістю $550 тис.

Причина №2

Рік гарантії і післягарантійне обслуговування всієї продукції.

Причина №3

Величезний досвід роботи. Ми працюємо з 2001 року.

Причина №4

Майстра приїжджають в зручний для Вас час та день тижня.

Причина №5

Великий вибір. На складі завжди в наявності матеріалів на $250-300 тис.

Причина №6

Відповідність продукції стандартам ДСТУ.

Причина №7

Якщо Вам потрібно терміново, для Вас зробимо терміново!

Причина №8

Після закінчення робіт майстра прибирають за собою.

Причина №9

Ми гарантуємо конфіденційність інформації про Вас.

Причина №10

Частина прибутку йде на допомога дитячим будинкам.

Наші клієнти
Корисні статті
Харьков

ул. ак. Павлова 120, Оф. 13

ул. Валентиновская (Блюхера), 12, ОФ. 25

+38 (057) 715 11 09

+38 (099) 373 93 39

+38 (067) 560 72 00

+38 (093) 481 40 95

Гарантия 1 год

Расчет стоимости

Вызвать замерщика