Жалюзі (рулонні штори) відкритого типу у Львові

Рулонні штори (або тканинні ролети) - це цілісне тканинне полотно, яке скручується в рулон завдяки спеціальному механізму.

Фільтр товарів
Фільтр товарів
Структура тканини
Плотность ткани
Вибір тканини

Жалюзі відкритого типу в Запоріжжі — стильні, естетично красиві та функціональні 

Вибираючи "золоту середину" між традиційними шторами і класичними ролетами, можна зупинити свій погляд на жалюзі відкритого типу в Запоріжжі. Такий тканинний варіант має просту конструкцію - полотно згортається в рулон при закритті, а розпрямляючись, закриває вікно. Відкритий рулонний тип ролет, серед величезного асортименту сучасних сонцезахисних систем, користуються особливою популярністю. Простота монтажу, естетичність і велика різноманітність забарвлень - це те, за що споживачі їх вибирають.

Відкриті системи рольштор: конструкційні та інші особливості

Конструкція цих жалюзі являє собою відрізок щільної тканини прямокутної форми, намотаний на вал. Кріплення стрижня робиться над віконним отвором. Низ штори оснащений компактною планкою-обважнювачем, що дозволяє тканині рівно розгортатися. За допомогою ланцюжка, що висить збоку, можна регулювати положення штори для відкривання або закривання. Також є моделі жалюзі, керовані пультом. Ключовими особливостями рулонних конструкцій на вікна є:
  • універсальність монтажу — відкриті рольштори можна закріпити у віконному отворі, до стелі, а також можливе встановлення з фіксацією в стіні; 
  • наявність захисного просочення — полотна покривають пиловідштовхувальним і антивигораючим складом від ультрафіолету; 
  • різноманітність видів — виготовляються різних модифікацій: касетні Міні та Уні, жалюзі день ніч відкритого типу, блекаут;
  • візуально подовжують вікна, завдяки тому, що штора не спадає на підлогу і не закриває підвіконня і стіну під рамою; 
  • добре захищають від спекотної жари в літню пору і холоду - в зимовий сезон (завдяки повітряному прошарку між склопакетом і полотном).
Якщо звичайні гардини і портьєри асоціюються з громіздкою тканиною на вікнах, то рулонні штори — це акуратний та стильний захист від яскравого сонячного світла. У денний час доби їх можна одним рухом розгорнути і закрити вікно, а в нічний — згорнути в рулон. А система день-ніч до того ж має особливість, даючи змогу регулювати ступінь світлового потоку і рівень довжини одночасно.

Конкурентні переваги

Рулонні штори користуються великою популярністю і затребувані серед тих, хто бажає зберегти в інтер'єрі інноваційність. Сонцезахисні системи мають багато переваг, серед яких варто виділити:
  • можливість монтажу без свердління (моделі міні);
  • тканини не вбирають вологу і не притягують пил;
  • у наявності понад 100 видів тканин, різного забарвлення і щільності;
  • можливість повісити виріб на будь-яку поверхню, навіть у дверний отвір;
  • функціональність, відкриті конструкції візуально подовжують простір. 
Компанія «Жалюзі-Сервіс» — це не просто інтернет-магазин жалюзі, а виробник сонцезахисних систем. Ви можете замовити та купити рулонний тип з доставкою в Запоріжжі за індивідуальними параметрами, підібрати унікальний декор. Замірник може виїхати на зняття параметрів у день звернення.  Широка колірна палітра дозволяє підібрати відповідне рішення під будь-який інтер'єр. Також у каталозі сайту представлений великий вибір готових моделей, які підійдуть для лоджій, балконів, спалень, віталень та кухонь різних розмірів. Ціна таких виробів цілком конкурентоспроможна.
Контакти