Рулонні штори закритого типу у Львові

Рулонні штори (або тканинні ролети) - це цілісне тканинне полотно, яке скручується в рулон завдяки спеціальному механізму.

Фільтр товарів
Фільтр товарів
Структура тканини
Плотность ткани
Вибір тканини

Закритий тип жалюзі з покупкою у Львові — естетичний світлозахисний елемент без зайвих деталей

Рулонні жалюзі закритого типу у Львові — ідеальний варіант у тому випадку, якщо потрібно освіжити інтер'єр, надати йому затишної атмосфери та комфортного стилю освітлення. Даний тип системи відрізняється практичністю: встановлюється у верхній частині віконного блоку, тому підвіконня завжди залишається вільним. Оригінальність і конструктивну витонченість створює касетний короб, в нього ховається штора. 

Ключові особливості рулонних жалюзі закритого типу

Тканинний вид сонцезахисних виробів з коробом являє собою систему, в якій полотно намотується на вал, у згорнутому стані воно ховається в касеті. Конструкцію також доповнено плоскими напрямними, покликаними фіксувати матеріал уздовж рами, не даючи змоги тканині провисати під час відкривання стулок і створюючи бажаний для користувача рівень затемнення в приміщенні.  До основних особливостей закритих рольштор належать:
  • плавний рух полотна по спеціальних пазах, що запобігає деформації та розтягуванню матерії;
  • рулонний закритий варіант здатний закривати отвір до поверхні підвіконня, що особливо зручно в побутовому застосуванні; 
  • жалюзі день-ніч закритого типу підходять для монтажу на прямокутні вікна, а також нестандартні форми, з можливістю установки способом свердління або кріплення на скотч;
  • вертикальні бічні напрямні надійно фіксують тканину, виключають утворення зазорів між полотном і склопакетом. 
Рольштори з коробом виготовляються з бавовняних і нетканих матеріалів, може використовуватися практичний полівінілхлорид та поліестер. На тканини наносять захисні склади, завдяки чому полотна не схильні до вигоряння від ультрафіолету, мають стійкість до вологи і забруднень. Асортимент рулонних ролет досить великий: з фотодруком, природними орнаментами, однотонні.

Жалюзі закритої конструкції у Львові: у чому їхні переваги

Безсумнівною перевагою даних систем на вікна є компактність розмірів і наявність естетичного короба, куди акуратно та легко все ховається. Тканинне полотно органічно виглядає у віконному отворі, надійно кріпиться вертикальними напрямними. Такі елементи відмінно виконують покладену на них функцію - забезпечують щільний притиск до скла тканини. До основних переваг належать:
  • можливість монтажу без свердління;
  • полотно не провисає при відкритті стулки на провітрювання;
  • алюмінієві напрямні та короб продовжують термін служби виробу;
  • комфортно користуватися віконною ручкою і вільним підвіконням;
  • сумісні з вікнами, оснащеними поворотно-відкидним механізмом.
Касетні рольштори стануть чудовим вибором, якщо вам потрібна повна темрява в приміщенні й естетична привабливість, якщо вікна виходять на сонячну сторону. Щільна матерія і гарне прилягання до склопакета захищатимуть і від яскравого світла, і від високих температур. А невисока ціна в компанії «Жалюзі-Сервіс» на такі сонцезахисні системи стане приємним бонусом.
Контакти