Жалюзі (рулонні штори) відкритого типу у Дніпрі

Рулонні штори (або тканинні ролети) - це цілісне тканинне полотно, яке скручується в рулон завдяки спеціальному механізму.

Фільтр товарів
Фільтр товарів
Структура тканини
Плотность ткани
Вибір тканини

Вибір жалюзі відкритого типу в Дніпрі — моделі, здатні внести різноманітність у стилістичне оформлення приміщення 

Красиво оформлені вікна в будинку або квартирі — це не тільки естетично привабливо, але й функціонально. Все більшої популярності набувають жалюзі відкритого типу в Дніпрі. Вони створюють комфортну обстановку в кімнаті, налаштовують на релакс або плідну роботу. Рулонний варіант має лаконічний і стильний вигляд, водночас вважається одним із найпростіших і найдешевших способів прикрасити вікно та захистити приміщення від яскравого сонця вдень і від цікавих поглядів увечері.

Конструкція та основні види рулонних штор

Відкритий тип жалюзі складається з цільного полотна матерії, яке може розгортатися та згортатися в невеликий валик за допомогою спеціального механізму. Такий механізм надійно фіксує ролету на будь-якому рівні і дає змогу легко регулювати сонячний потік світла, що проникає в кімнату. Штора може бути однотонною або з принтом, будь-якого відтінку і складності малюнка.  Найбільш популярні види:
  • Моделі міні. Відрізняються компактними розмірами та легкістю конструкції, ідеальні для вікон малих габаритів. У системі відсутній короб, монтаж здійснюється на стулки на двосторонній скотч або можна закріпити за допомогою кронштейнів (свердління не потрібне). 
  • Жалюзі день-ніч відкритого типу. Тканинний рулон складається з прозорих і темних смуг, що чергуються та дають змогу регулювати освітленість, не піднімаючи всю штору. 
  • Касетні системи. Кріпляться на стулку пластикових вікон, даючи змогу відчиняти вікно разом із конструкцією, не піднімаючи/опускаючи ролет щоразу. Функціональність, щільне прилягання до скла і мінімум займаного місця — основні переваги цього різновиду. 
  • Блекаут. Їхня основна особливість полягає у двошаровій тканині. Для першого використовується світловідбивне напилення сірого або білого відтінку. Другий шар являє собою декоративний матеріал (колірна палітра і фактура може бути будь-якою). Полотно не пропускає світло.
Великий вибір моделей дає змогу знайти ідеальне стилістичне рішення для будь-якого інтер'єру. Незалежно від типу матеріалу на поверхню наноситься спеціальне просочення, що відштовхує пил.

Переваги рольштор 

Популярність цього типу штор зумовлена низкою їхніх переваг. До основних плюсів належать:
  • компактність — займають мінімум простору, підвіконня завжди залишається вільним;
  • універсальність — підходять для використання в будь-яких приміщеннях, установка можлива навіть на веранді і балконі;
  • ефективність — точне регулювання світлового потоку порівняно зі звичайними гардинами;
  • простота в монтажі та використанні — рольштори швидко та легко встановлювати, знімати і доглядати за ними;
  • естетичність — штори в рулонах надають віконному оформленню красивої родзинки, мають гармонійний вигляд як у класичному, так і ультрасучасному дизайні. 
Величезна кількість забарвлень, фактур і матеріалів дають змогу підібрати та купити в Дніпрі відповідну модель для будь-якого інтер'єру. Серед найпоширеніших є системи день-ніч, вироби з поліестеру, з додаванням скловолокна, а також льон, бавовна. Найбільш універсальними вважаються кремові, бежеві та пісочні відтінки. Вони прості, надійні, ціна їхня доступна, різноманітні та красиві. Серед безлічі варіантів кожен знайде те, що потрібно саме йому.
Контакти