Наші партнери

Високоякісні матеріали та аксесуари для жалюзі – хороший вибір для тих, хто цінує поєднання міцності і вигідної ціни. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними постачальниками, які виробляють деталі для сонцезахисних систем. Вони давно отримали визнання серед користувачів нашого інтернет-магазину. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб гарантувати нашим клієнтам широкий асортимент відповідних аксесуарів. А також пропонуємо професійні консультації та допомогу в ефективному виконанні будь-яких побажань клієнта. Все, що вам потрібно зробити, це зв’язатися з співробітниками компанії “Жалюзі-Сервіс” зручним для вас способом.

З самого початку діяльності компанії ми займалися виробництвом і збіркою найбільш популярних сонцезахисних систем. Ми почали з виготовлення горизонтальних і вертикальних жалюзі, а також тканинних рулонних штор. Згодом ми додатково представили рольставні і протимоскітні сітки, які також гідно оцінили наші оптові та роздрібні клієнти.

Наша головна мета – надати вам високоякісну продукцію за привабливою ціною. Саме тому високоспеціалізовані співробітники з багаторічним досвідом у вашому розпорядженні.

Сонцезахисні конструкції нашої компанії є поєднанням найбільш важливих характеристик, які повинні мати всі типи ролет. Ми підходимо до кожного замовлення з особливою увагою, а також гарантуємо індивідуальний підхід, прозоре ціноутворення і професійну допомогу, забезпечуючи якісну зборку готової продукції.

Компанія “Жалюзі-Сервіс” закуповує матеріали і фурнітуру у надійних партнерів, серед яких:<*p>

  1. “Coulisse” (Нідерланди) і Bamar (Польща) – тканини та фурнітура для ролет день-ніч.
  2. “Miranda Textile” (Польща) – тканини для тканинних ролет та рулонних штор.
  3.  “Galicja Tex” (Німеччина) – тканини для тканинних ролет та рулонних штор.
  4. “Besta” (Польща) – фурнітура для тканинних ролет та рулонних штор.
  5. “Selt” (Польща) – фурнітура та матеріали для горизонтальних жалюзі.
  6.  “Vertilux” і “Vertisol” (Іспанія) – тканини для вертикальних жалюзі.
  7. “Selt” (Польща) – фурнітура для вертикальних жалюзі.

Якщо ви займаєтеся облаштуванням будинку або ремонтом квартири і шукаєте цікаві рішення для оформлення вікон, ми рекомендуємо вам ознайомитися з нашими виробами і підібрати найбільш підходящий варіант.

Контакти