Каталог

Розрахунок вартості

Вкажіть розміри виробу в міліметрах
Тип сонцезахисних систем:
ПОРАХУВАТИ
Результат: 

Ролети - тканинні ролети на вікна

Тканинні ролети — це чудове доповнення інтер'єру, яка має як захисну функцію від сонячних променів, надлишкового тепла, так і закриває приміщення від зовнішнього огляду.

Тканинні ролети поділяються на ролети відкритого типу і закритого типу. Тканинні ролети відкритого типу намотуються на несучий валик і закріплюються у верхній частині вікна або на будь-якій висоті з допомогою керуючої ланцюжка. І хоча тканинні ролети відкритого типу нічим не захищена і піддається зовнішнім впливам, її вид довго залишається привабливим, оскільки тканина, з якої виробляють ролети, піддається певній обробці, що робить її більш щільною, надає їй антистатичний ефект, така обробка не дозволяє пилу або бруду проникати вглиб волокон тканини, тому навіть випадкове забруднення легко віддаляється вологою серветкою.

Тканинні ролети закритого типу виглядають більш ефектно, оскільки мають захисний короб такого ж кольору як сама ролети або рама вікна. Ціна тканинних ролет закритого типу дещо вище, але й збереження і термін експлуатації у них набагато довше.

ПОКАЗАТИ / ПРИХОВАТИ ТЕКСТ
Ціни на тканинні ролети
Модель виробу Вартість
Тканинні ролети відкритого типу від 336 грн м2 до 1293 грн м2
(залежить від вартості тканини)
Тканинні ролети закритого типу від 616 грн м2 до 1971 грн м2
(залежить від вартості тканини)
Тканинні ролети День-Ніч від 823 грн м2 до 1921 грн м2
(залежить від вартості тканини)
Джутові ролети від 382 грн м2 до 699 грн м2
(залежить від вартості полотна)
Бамбукові ролети від 364 грн м2 до 854 грн м2
(залежить від вартості полотна)
Замір, доставка, установка одного виробу
Округлення за площі до 0.7 м. кв
Київ:

10 %

*вартість виміру, доставки, установки не менше 150 грн.

Інші області:

50-70 грн.

*вартість виміру, доставки, установки не менше 150 грн.

Тканинні ролети відкритого типу

тканинні ролети на вікна знаходяться на піку популярності. Ці тканинні ролети відмінно виглядають практично в будь-якій кімнаті, то це кухня, спальня або дитяча. На фото тканинної ролети відкритого типу видно, що в закритому стані вона згорнута в щільний валик, який нічим не закритий.

Можна зміцнити ролети тканинні відкритого типу металопластикові вікна, а також дерев'яні вікна будь-якої конструкції.

Ціна тканинних ролет відкритого типу невисока, тому вони користуються популярністю при облаштуванні приміщень великого об'єму. До того ж, купити тканинні ролети оптом набагато вигідніше, оскільки оптова ціна ролет з тканини суттєво відрізняється від роздрібної.

Модель виробу Вартість
Тканинні ролети відкритого типу 336 грн м2 до 1293 грн м2
(залежить від вартості тканини)
Тканинні ролети закритого типу
Тканинні ролети закритого типу

фото тканинної ролети на вікна закритого типу видно, що при змотуванні вона закріплюється в спеціальному коробі, укріпленому над вікном, що створює більш естетичний вигляд, а також охороняє штору від зовнішнього впливу.

Купити ролети тканинні металопластикові вікна можна для всієї квартири чи окремої кімнати, підібравши для решти приміщень інші види ролет.

Тканинні ролети закритого типу замовити оптом дуже вигідно. Адже оптова ціна тканинних ролет закритого типу прогресивно зменшується з кількістю придбаних ролет.

Модель виробу Вартість
Тканинні ролети закритого типу 616 грн м2 до 1971 грн м2
(залежить від вартості тканини)
Тканинні ролети системи День-Ніч
Тканинні ролети системи День-Ніч

Тканинні ролети на вікна системи День-Ніч – це новітня розробка в області сонцезахисних систем. Вони з'явилися на ринку відносно недавно.

Ролети День-Ніч володіють особливою конструкцією, яка чергуванням горизонтальних прозорих і непрозорих смуг дозволяє точніше коригувати проникнення денного світла в приміщення.

Наша компанія здійснює оптові і роздрібні продаж тканевих ролет системи День-Ніч в Києві, Харкові, Одесі, Полтаві, Рівному та Дніпропетровську. купити тканинні ролети День-Ніч може кожен мешканець України, замовивши їх по телефону або з сайту.

Невисока ціна тканинних ролет День-Ніч, що виготовляються нашою фірмою, обумовлена наявністю власного виробництва і прямих поставок комплектуючих матеріалів від виробника.

Навіть на фото видно елегантність і оригінальність тканинних ролет День-Ніч.

Модель виробу Вартість
Тканинні ролети День-Ніч 823 грн м2 до 1921 грн м2
(залежить від вартості тканини)
Джутові ролети - ролети з джуту

Джутові ролети

По своїй конструкції джутові ролети такі ж, як і тканинні ролети. Тільки джутова ролети складається з джутового полотна.

Купити тканинні ролети на вікна з джуту прагнуть не тільки шанувальники інтер'єрів в східному стилі, але і прихильники використання натуральних матеріалів у всіх сферах життя.

Ціна джутових ролет не настільки висока, як їх якість, корисність і краса. Джутові ролети відмінно виглядають на металопластикових вікнах, додаючи їм природних фарб.

Фото джутових ролет (ролет) добре відображає структуру і кольору джутового полотна.

Модель виробу Вартість
Джутові ролети 382 грн м2 до 699 грн м2
(залежить від вартості полотна)
Бамбукові ролети

Бамбукові ролети

Бамбукові ролети добре затримує яскраві сонячні промені, не дає спеці проникнути в приміщення, і у той же час, створює в кімнаті м'який напівтемрява. фото бамбуковій ролети добре видно, що вона складається з тонких смужок бамбука, розташованих горизонтально і зшитих спеціальної тасьмою. Ролета з бамбука легко згортається в рулон і зручно закріплюється зверху вікна.

Купити тканинні ролети на вікна з бамбука для дитячої кімнати особливо корисно, оскільки діти, як власне і всі люди, повинні перебувати в екологічно чистому середовищі. Бамбукові ролети чудово прикрасять лоджію, зимовий сад, відокремлять зону відпочинку. Оптова ціна ролет з бамбукового полотна порадує покупців, обустраивающих великі простори.

Модель виробу Вартість
Бамбукові ролети 364 грн м2 до 854 грн м2
(залежить від вартості полотна)
Як замовити?

Замовити тканинні ролети на вікна ви можете двома способами:

  • - запросивши замірника із зразками зручний для вас час;
  • - зробивши виміри для виготовлення й установки тканинних ролет самостійно, вказати їх при замовленні.

При будь-якому варіанті замовлення тканинних ролет ви отримаєте вичерпні консультації наших фахівців.

Самостійний завмер і установка Завмер жалюзі і установка фахівцем
Крок 1: віконні прорізи Заміряють відповідно обраним жалюзі з підказкою спеціаліста і відправляєте замовлення з сайту з розмірами і зазначенням виду жалюзі Крок 1: Запросити замірника по телефону або з сайту
Крок 2: Замовлення прораховується менеджером, вартість замовлення оголошується по телефону або вказується у листі, надісланому на вашу пошту; ви здійснюєте оплату на карту Приватбанку Крок 2: Приїжджає замірник-дизайнер зі зразками продукції, робить виміри і прораховує вартість замовлення, передоплата не береться (при стабільному курсі гривні)
Крок 3: Через 2-7 днів ви забираєте замовлення в зручній для вас фірмі по доставці Крок 3: Через 2-7 днів відбувається установка жалюзі; прийнявши роботу, ви розраховуєтесь з монтажником
Крок 4: Залиште відгук на сайті Крок 4: Залиште відгук установнику або на сайті