Каталог
Вертикальні жалюзі
Горизонтальні жалюзі
 • Стандартні
 • Venus
 • Дерев'яні
Тканинні ролети
 • Відкритого типу
 • Закритого типу
 • Системи День-Ніч
 • Джутові
 • Бамбукові
Захисні ролети
Римські штори
Рулонні штори
 • Відкритого типу
 • Закритого типу
 • Системи День-Ніч
 • Джутові
 • Бамбукові
Розрахунок вартості
Вкажіть розміри виробу в міліметрах
Тип сонцезахисних систем:
ПОРАХУВАТИ
Результат: 

Ролети - тканинні ролети на вікна

Тканинні ролети - це зручний і стильний вид захисту приміщень від сонця. Принцип їх роботи простий і тому максимально надійний. Полотно накручується на вал при регулюванні висоти. Завдяки необмеженому вибору тканин, варіантів плетіння волокон, квітів, відтінків і малюнків їх декоративні можливості важко переоцінити. У каталозі представлені полотна трьох основних категорії по щільності: прозорі, напівпрозорі і непрозорі (блекаут). Також існує п'ять систем управління, кожна з яких описана нижче.

Тканинні ролети відкритого типу

Тканинні ролети відкритого типу - найпоширеніша і бюджетна система. Їх робочий механізм дуже простий. Потягнувши за ланцюжок, Ви обертаєте вал, і намотуєте на нього полотно. Завдяки простоті системи дуже легко самостійно визначити розміри ролет. Вони підходять практично для будь-яких вікон і монтаж не викличе труднощів. Всі видимі елементи механізму виготовляються в білому або коричневому кольорі. Подивитися асортимент матеріалів і ознайомитися з більш детальною інформацією ви можете в цьому розділі.

Модель виробу Вартість
Тканинні ролети відкритого типу Jaluzi Service

від 324 грн/м2 до 1247 грн/м2
(залежить від вартості тканини)

Телефонуйте зараз! І ми надамо Вам додаткову знижку!
Тканинні ролети закритого типу
Тканинні ролети закритого типу

Тканинні ролети закритого типу відрізняються від відкритих, наявністю напрямних, які фіксують полотно при русі. Вал прихований декоративним коробом, що захищає механізм і тканину від зовнішнього впливу. Ця система підходить тільки для пластикових або дерев'яних вікон зі склопакетами. Детальніше дізнатися про особливості цих ролет, ви можете з представленого відео.

Модель виробу Вартість
Тканинні ролети закритого типу Jaluzi Service

від 594 грн/м2 до 1901 грн/м2
(залежить від вартості тканини)

Телефонуйте зараз! І ми надамо Вам додаткову знижку!
Тканинні ролети системи День-Ніч
Тканинні ролети системи День-Ніч

Тканинні ролети системи День-Ніч отримали свою назву завдяки унікальним можливостям. Вони ефективно регулюють освітлення по всій площі без необхідності змінювати висоту тканини. Тому з їх допомогою легко прибрати денне освітлення або впливати на його рівень. Оснащуються вони як відкритою, так і закритою системою управління. Щоб зрозуміти принцип дії подивіться підготовлений нами відеоматеріал.

Модель виробу Вартість
Тканинні ролети День-Ніч на замовлення
Тканинні ролети День-Ніч Jaluzi Service

від 794 грн/м2 до 1852 грн/м2
(залежить від вартості тканини)

Готові тканинні ролети День-Ніч
Тканина ЛЬОН 40 Х 170см 448 за шт.
Тканина ЛЬОН 42,5 Х 170см 467 за шт.
Тканина ЛЬОН 45 Х 170см 483 за шт.
Тканина ЛЬОН 47,5Х 170см 505 за шт.
Тканина ЛЬОН 50 Х 170см 521 за шт.
Телефонуйте зараз! І ми надамо Вам додаткову знижку!
Джутові ролети - ролети з джуту

Джутові ролети

Ці ролети виготовляються з тканини з унікальними властивостями. Крім можливості регулювати освітлення в приміщенні, вони володіють теплоізоляційними властивостями і чудовою повітропроникністю. Являючись на 100% натуральним - це полотно має виразний характер і створює чудовий декор для вікон.

Модель виробу Вартість
Джутові ролети Jaluzi Service

від 369 грн/м2 до 674 грн/м2
(залежить від вартості полотна)

Телефонуйте зараз! І ми надамо Вам додаткову знижку!
Бамбукові ролети

Бамбукові ролети

Бамбукові ролети відрізняються від інших розташуванням вала, який знаходиться внизу. Їх назва говорить сама за себе. Тонкі стебла цієї рослини з'єднані міцними нитками, створюють поверхню, яка прекрасно перешкоджає проникненню яскравого світла, розсіюючи його. Вони чудово підійдуть до приміщень в стилі кантрі, етно, там, де переважають сільські мотиви і багато дерев'яних елементів декору.

Модель виробу Вартість
Бамбукові ролети 432 грн м2 до 1026 грн м2
(залежить від вартості полотна)

 

Вирішуючи купити ролети на вікна , багато хто стикається з проблемою вибору. Різноманітність матеріалів і моделей може поставити в глухий кут, але з огляду на деякі особливості, можна уникнути помилок. Якщо вікна знаходяться на сонячній стороні, то краще декорувати їх полотнами Black Out, які не пропускають промені або такими, які відбивати ультрафіолет як дзеркало, залишаючи можливість світлу проникати в приміщення. Вони називаються Dim Out і можуть використовуватися для будь-яких кімнат. Багато хто віддає перевагу джутовим тканинним ролетам, полотно яких виготовляється на 100% з натуральних волокон рослинного походження. Вони рівномірно розсіюють світло і створюють ефект м'якої напівтемряви. Для кімнат, де відчувається нестача природного освітлення більше підійдуть варіанти з тканин, що володіють високою прозорістю, але створюють з вулиці непроникну для очей завісу.

Поєднують багато з перерахованих якостей тканинні ролети системи День-Ніч , які завдяки механізму, що переміщає два полотна, дозволяють розсіювати світло максимально ефективно. Цей ефект досягається за рахунок чергування горизонтальних смуг, що пропускають сонячні промені і відображають їх.

За конструктивними особливостями цей вид декорування вікон умовно ділиться на два варіанти. Найпростіші тканинні ролети відкритого типу , мають нічим не захищений валик, на який намотується полотно. Завдяки властивостям тканини, ви можете не турбуватися про її збереження. Захисним коробом, що закриває робочі деталі конструкції, оснащені тканинні ролети закритого типу і завдяки цій деталі вони мають більш чіткі обриси, а також створюють додатковий декор. Він може відповідати кольору віконних рам або повторювати відтінки полотна.

Ціни на тканинні ролети
Модель виробу Вартість
Тканинні ролети відкритого типу від 324 грн м2 до 1247 грн м2
(залежить від вартості тканини)
Тканинні ролети закритого типу от 594 грн м2 до 1901 грн м2
(залежить від вартості тканини)
Тканинні ролети День-Ніч от 794 грн м2 до 1852 грн м2
(залежить від вартості тканини)
Джутові ролети от 369 грн м2 до 674 грн м2
(залежить від вартості тканини)
Бамбукові ролети от 432 грн м2 до 1026 грн м2
(залежить від вартості тканини)
Замір, доставка, установка одного виробу
Округлення по площі до 0.7 м. кв
Київ:

10 %

*сума виміру і установки не менше 200грн.

Інші області:

50-70 грн.

*сума виміру і установки не менше 150грн.

Телефонуйте зараз! І ми надамо Вам додаткову знижку!
Як замовити?

Замовити тканинні ролети на вікна ви можете двома способами:

 • - запросивши замірника із зразками зручний для вас час;
 • - зробивши виміри для виготовлення й установки тканинних ролет самостійно, вказати їх при замовленні.

При будь-якому варіанті замовлення тканинних ролет ви отримаєте вичерпні консультації наших фахівців.

Самостійний завмер і установка Завмер жалюзі і установка фахівцем
Крок 1: віконні прорізи Заміряють відповідно обраним жалюзі з підказкою спеціаліста і відправляєте замовлення з сайту з розмірами і зазначенням виду жалюзі Крок 1: Запросити замірника по телефону або з сайту
Крок 2: Замовлення прораховується менеджером, вартість замовлення оголошується по телефону або вказується у листі, надісланому на вашу пошту; ви здійснюєте оплату на карту Приватбанку Крок 2: Приїжджає замірник-дизайнер зі зразками продукції, робить виміри і прораховує вартість замовлення, передоплата не береться (при стабільному курсі гривні)
Крок 3: Через 2-7 днів ви забираєте замовлення в зручній для вас фірмі по доставці Крок 3: Через 2-7 днів відбувається установка жалюзі; прийнявши роботу, ви розраховуєтесь з монтажником
Крок 4: Залиште відгук на сайті Крок 4: Залиште відгук установнику або на сайті