Рулонні штори закритого типу у Дніпрі

Рулонні штори (або тканинні ролети) - це цілісне тканинне полотно, яке скручується в рулон завдяки спеціальному механізму.

Фільтр товарів
Фільтр товарів
Структура тканини
Плотность ткани
Вибір тканини

Жалюзі закритого типу в Дніпрі — оригінальні рішення в багатій колірній палітрі та розмірах

Рулонний тип штор або система рольштор зарекомендував себе як один з найбільш практичний і функціональних варіантів оформлення вікон. Багато споживачів вибирають жалюзі закритого типу в Дніпрі. Користувачів приваблює естетичність, довговічність конструкцій, великий вибір кольорів та фактур тканин. Залежно від використовуваного різновиду матеріалу сонцезахисна система ідеально впишеться як у сучасний, так і в класичний стильовий напрям.

Детальніше про рулонні жалюзі закритого типу

Ключова особливість закритих систем — використання спеціального короба, який покликаний захищати, закривати вал і фіксувати тканину. До того ж матерія фіксується в коробі за допомогою напрямних, що запобігають будь-якому провисанню та псуванню тканини. Полотно в складеному вигляді ховається під коробом, тому воно стає абсолютно непомітним.  Переважні характеристики жалюзі закритої конструкції зводяться до таких:
  • ергономічність та компактність — виріб поміщається в короб, що захищає штору від забруднень і оберігає механізм від пошкоджень;
  • довгий термін служби і зручність у використанні — м'яке ковзання ролет по спеціальних пазах повністю виключає розтягнення та розрив тканини; 
  • різноманіття колірних рішень — інтернет-магазин Jaluzi Service пропонує великий тканинний асортимент, можна також замовити виготовлення під розмір конструкцій різних відтінків і текстурою, з принтом і без нього;
  • естетична краса — штора може використовуватися як окремий елемент декору в інтер'єрі або як оригінальне доповнення до портьєр;
  • невибагливість у догляді — закрита сонцезахисна конструкція легко очищається за допомогою побутового пилососа або м'якої ганчірочки.
Незалежно від розмірів і моделей, тканинні рольштори захисного типу забезпечують високий рівень звуко- і шумоізоляції. Встановлення закритої системи на вікна допоможе пожвавити приміщення, надати родзинку і наповнити будь-яку кімнату затишком, комфортом і гармонією.

Використання закритих рулонних штор

Моделі цього типу користуються все більшою популярністю серед українських споживачів. Багато власників приватних будинків та квартир, а також керівники компаній обирають ці системи за їхній привабливий дизайн, простоту користування і тривалий термін служби.  Цінителі комфорту вважають за краще купити в Дніпрі тканинні ролети закритого типу для наступних цілей:
  • благоустрій офісних приміщень, установ, салонів; 
  • надання вітальні, спальні, дитячій, лоджії свіжої та затишної атмосфери;
  • затемнення в місцях для презентацій і конференц-залів;
  • створення прийнятної атмосфери в підприємствах громадського харчування;
  • оформлення приміщень торгівлі з метою вивільнення простору. 
Популярними та затребуваними, доступними за вартісним критерієм є жалюзі день-ніч закритого типу. Смуги прозорої та щільної тканини, що чергуються, візуально нагадують «зебру», забезпечують потрібне розсіювання світла. Невисока ціна таких виробів є ще однією причиною, щоб їх придбати.
Контакти