Рулонні штори закритого типу у Харковi

Рулонні штори (або тканинні ролети) - це цілісне тканинне полотно, яке скручується в рулон завдяки спеціальному механізму.

Фільтр товарів
Фільтр товарів
Структура тканини
Плотность ткани
Вибір тканини

Рулонні жалюзі закритого типу в Харкові — функціональні та зручні способи оформлення вікон

Вибір рулонної конструкції на вікна — одне з найкращих рішень, прийняття якого додасть інтер'єру родзинку. Якісні жалюзі закритого типу в Харкові подарують атмосферу затишку та комфорту, відмінно виглядатимуть як самостійний елемент, так і в тандемі зі шторами. Великий асортимент забарвлень та фактур тканин дає змогу підібрати їх для будь-якого приміщення, як для вітальні, дитячої, кухні, так і для робочого кабінету або офісного простору.

Ключові особливості закритих жалюзі

Сонцезахисна система закритого типу оснащується напрямними, що встановлюються по бічних краях тканини. Напрямні покликані фіксувати матеріал, повністю виключаючи ймовірність деформації штори. Крім цього, такі кріплення сприяють щільному приляганню ролет до скла. Маскувальний короб, присутній у конструкції, забезпечує їй особливий шик.  Серед основних особливостей, якими наділені рулонні жалюзі закритого типу, можна виділити: 
  • пластикові вертикальні бічні напрямні надійно тримають тканину, не допускаючи утворення просвіту між нею і склопакетом; 
  • закритий рулонний тип має керуючий механізм з направляючими, що забезпечує вільне переміщення полотна по всій довжині вікна;
  • встановлення здійснюється на стулку віконної рами, а не на штапик;
  • можливість використовувати і без направляючих, фіксація тканини може бути на магнітах або за допомогою струни.
Серед великої кількості сонцезахисних систем однією з популярних є жалюзі день-ніч закритого типу з електроприводом. Регулювати ступінь освітлення кімнати (відкривати і закривати) зручно за допомогою пульта. Тканинний варіант має антистатичне просочення і має пиловідштовхувальні властивості.

Переваги закритих тканинних ролет

Незважаючи на обмеження щодо монтажу, штора закритої конструкції має масу переваг. До основних плюсів належать:
  • відсутність просвітів між стулками вікна та матеріалом; 
  • різні за щільністю тканини, гарантована світлонепроникність виробу;
  • акуратний, естетично привабливий вигляд конструкції;
  • широка палітра кольорів та фактур;
  • прийнятна ціна в Харкові на закриті рулонні конструкції.
Штори цього виду надійно захищені від частинок пилу та забруднень, а також різних деформацій. Завдяки коробу, в який поміщена тканина, вона практично не схильна до зносу і довше зберігає первинний зовнішній вигляд, з часом не провисають і не утворюють зазорів.   Універсальні жалюзі закритої системи підходять для встановлення на пластикові, мансардні вікна, на велику раму до трьох метрів. Напівпрозорі вироби захищають від ультрафіолетових променів, при цьому залишають приміщення світлим. Світлонепроникні моделі підходять для тих, хто хоче виключити денне світло повністю в кімнаті.  Яку б модель ви не вибрали, тканинні ролети закритого типу виглядатимуть на вікнах стильно й елегантно. Такі рулонні штори на додаток до своїх незаперечних переваг гарантують естетичне задоволення.
Контакти