Рулонні штори закритого типу у Одесі

Рулонні штори (або тканинні ролети) - це цілісне тканинне полотно, яке скручується в рулон завдяки спеціальному механізму.

Фільтр товарів
Фільтр товарів
Структура тканини
Плотность ткани
Вибір тканини

Практичні жалюзі закритого типу в Одесі: правильний вибір, нюанси і популярні моделі 

Рулонні жалюзі закритого типу Одеса — ще одне модне та практичне рішення для декорування віконного отвору, надійного захисту від яскравих сонячних променів і сторонніх поглядів. Конструкційні особливості закритих ролет роблять їх єдиним цілим з вікном. Головною перевагою цієї системи є гармонійність. Плоскі напрямні, підібрані під відтінок віконних рам, практично не видно в загальній конструкції. 

Вибір рулонних жалюзі закритого типу в Одесі: матеріал, щільність і колір

Великий вибір закритих рулонних штор дає змогу підібрати відповідну модель під будь-який інтер'єр приміщення. Тканинний асортимент можна класифікувати за ціною і ступенем світлопроникності. Крім цього, матеріали поділяють за складом і напрямком малюнка. Для виготовлення використовується 100% поліестер, а також бавовна і льон.  Вибираючи жалюзі закритої системи, слід звернути увагу на такі аспекти:
  • щільність та колір тканини — чим щільніший або темніший матеріал, тим приміщення може бути затемнене; 
  • поєднання полотна з меблевими предметами і відтінком стін — можна розставити колірні акценти, зробити приміщення затишнішим та комфортнішим;
  • розміри і щільність тканини — майстер правильно виконає заміри вашого вікна, привезе на місце зразки матеріалів і допоможе підібрати найкращий варіант;
  • комфортне використання — ланцюжок управління можна розташувати з будь-якого боку, але все ж він буде зручним там, де більше доступу.
Ви можете самостійно визначитися з найбільш підходящою моделлю, кольором та текстурою тканини або звернутися до фахівців компанії Jaluzi Service. Вони допоможуть у виборі, проконсультують щодо систем ролет. Рулонний тип зручний тим, що в ньому є короб, покликаний закривати полотно, фіксувати і захищати його від пилу. Також цей елемент конструкції надає більш лаконічного і привабливого вигляду рольшторам.

Популярні варіанти рольштор  

Серед поширених варіантів штор у коробі можна відзначити закриття системи Besta Uni (у них напрямні плоскої форми, П-подібні), Combo-maxi (встановлюють на великі прорізи), Mix (підходять для похилих, мансардних вікон), Besta Flat (має плоскі напрямні).  Користуються популярністю жалюзі день-ніч закритого типу. Якщо в денний час доби хочеться зробити кімнату максимально світлою — відрегулюйте світлопроникну частину. З настанням вечора можна швидко вибрати іншу розстановку, вишикувавши в ряд щільні смужки. Це допоможе створити оптимальну обстановку, коли вас не буде видно через вікно в темний час, а з настанням ранку сонячні промені не розбудять вас. Закритий тип тканинних ролет — це просте рішення для оформлення будь-якого вікна.   Для надання рулонним шторам пиловідштовхувальних і антистатичних властивостей, на тканину наносять особливі просочення. Така штора підійде для застосування в оздоровчих установах, медичних центрах, дитячих кімнатах. Купити закриті штори різних модифікацій в Одесі за привабливою ціною пропонує магазин «Жалюзі-Сервіс».
Контакти