Рулонні штори закритого типу у Запоріжжi

Рулонні штори (або тканинні ролети) - це цілісне тканинне полотно, яке скручується в рулон завдяки спеціальному механізму.

Фільтр товарів
Фільтр товарів
Структура тканини
Плотность ткани
Вибір тканини

Жалюзі закритого типу в Запоріжжі — стильні в декорі та зручні у використанні

Під час вибору оформлення вікна враховується безліч нюансів. Зазвичай вибір робиться на користь конструкцій, які можна було б легко фіксувати на склопакеті, не зіпсувавши, а поліпшивши зовнішній вигляд. Одним з хороших варіантів є жалюзі закритого типу в Запоріжжі. Даний тип ролет відрізняється наявністю прихованого короба і напрямних. У чому їхній плюс? Короб захищає матеріал від забруднень та пилу, виглядає природно і гармонійно.

Жалюзі закритої конструкції: види та особливості систем

Закритий тип конструкції простий, складається з невеликого вала і тканинного полотна, що накручується на нього за допомогою ланцюжка. Матеріал у складеному вигляді ховається під коробом. Механізм дає змогу закріпити виріб на комфортному рівні, регулюючи освітлення на свій розсуд. Найбільш популярними видами систем є:
  • Рулонний варіант у касеті Uni. Модель кріпиться до віконної рами, полотно прибирається в алюмінієвий короб. Збоку системи встановлюються П-подібні напрямні, що фіксують тканину вздовж скла. 
  • Жалюзі день-ніч закритого типу. Спеціальний механізм дає змогу зміщувати смуги в сторони, регулюючи самостійно ступінь освітлення приміщення, не піднімаючи ролету повністю. 
  • Тканинний тип Uni з пружиною. Полотно легко ховається під металевим коробом, з боків є напрямні. Особливість моделі полягає в можливості встановлювати її знизу, і працювати вона може знизу-вгору. Такий варіант підходить для монтажу на звичайні, похилі та мансардні вікна. 
Керування закритих рулонних штор здійснюється за ручку на нижній планці (в моделях з пружинним механізмом), за допомогою компактного ланцюжка. Можливе також керування з пульта. Незалежно від обраної модифікації, системи прості в догляді, мають естетичний вигляд, легке управління. До того ж конструкції можна підібрати до інтер'єру будь-якого приміщення.

Чому закритий тип такий популярний?

Незаперечна перевага таких конструкцій — тканина максимально прилягає до скла, ефективно блокуючи яскраві сонячні промені. Використання різних за щільністю матеріалів дає змогу створювати повну світлонепроникність. Рольштори в коробі користуються популярністю, і цьому є пояснення: 
  • тканина не провисає навіть при відчиненому вікні, завдяки наявності волосіні, що утримує полотно; 
  • оснащення сонцезахисної системи коробом дає змогу закривати згорнуту штору, що надає естетичності віконному обрамленню; 
  • завдяки щільному приляганню до склопакета тканини не залишається жодних просвітів, тому за необхідності можна повністю затемнити кімнату.
Ще однією безперечною перевагою є те, що на відміну від варіантів відкритого типу, які кріпляться за допомогою кронштейнів або шляхом свердління, закриті моделі можна зафіксувати з використанням скотча. У компанії Jaluzi Service вигідна та доступна ціна на рулонні жалюзі закритого типу. Широкий асортимент дає можливість покупцеві в Запоріжжі вибрати відповідний матеріал і забарвлення, а також замовити послугу з установки. Штори можна придбати в кольоровому і однотонному виконанні, пропонується великий спектр відтінків фурнітури. Даний вид конструкції на вікна забезпечує повноцінний захист кімнати від сонячного світла, гарантує зручність у використанні.
Контакти